
Finka Premium Plus Midi бастапқы шикізаттан жасалған бу тосқауылы пленкасы, орамы 75 м2, қалыңдығы 200 мкм
- Бар
- Коды:FINPPMID
43 260 ₸
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
Finka Premium Plus бу тосқауыл пленкасы
Finka Premium Plus Midi (Finka MIDI бу тосқауылы) - шатырға, қабырғаларға, едендерге, төбелерге арналған көп қабатты бу тосқауыл пленкасы. Өлшем: 1.6*47м, орамда 75м2 (тасымалдауға ыңғайлы болу үшін 0,8 м жартылай жеңге бүктелген) Жоғары қысымды полиэтилендер LDPE және төмен қысымды полиэтилендер HDPE және металлоценді полиэтилендер қабаттарынан тұрады. Полиэтиленді бу бөгеттерінен жасалған нарықтағы ең берік және сенімді, баға/сапа қатынасы бойынша Қазақстан нарығындағы нөмірі1. Тұрақты қалыңдыққа ие, бірнеше қабаттарды біріктіреді.
Бұл бу тосқауылын өндіру үшін негіз ретінде скандинавиялық үй құрылысының тәжірибесі алынды. Дәл Солтүстік Еуропа елдерінде құрылыс нормаларына сәйкес қабырғалар мен шатырлардағы оқшаулауды ылғалдан қорғау үшін бу тосқауылының бұл түрін қолдану әдетке айналған.
FINKA Premium Plus бу тосқауылының құрамында үш бастапқы полиэтилен бар, олардың тығыздығы мен қасиеттері әртүрлі және пленкаға өте беріктік береді. Тұрақты қалыңдық та оңай шаруа емес, өйткені қалыңдығы 200 мкм пленка жеңін үрлеу әрбір жабдықтың күшін сақтай бермейді. Бұл жағдайда материалдың қалыңдығында +- 5% минималды ауытқуға қол жеткізілді.
Сызғышта барлығы 3 өлшем ұсынылған:
- Finka Premium Plus Mini (ипотекалық несиелер үшін, қаңқалы тұрғын үй құрылысымен) - өлшемі 0,6*60м, орамында 36м2
- Finka Premium Plus Midi (қабырғалар, төбелер, шатырлар, едендер үшін) - 1,6*47м, орамда 75м2 (жартылай жең 0,8м)
- Finka Premium Plus Maxi (қабырғалар, төбелер, жабындар, едендер үшін) - 3,2*47м, орамда 150 м2 (жартылай жең 1,6 м)
Бу бөгетінің артықшылықтары:
- FINKA LDPE 15803-020 (өнімнің сапасы мен қауіпсіздігі) бастапқы полиэтиленінен жасалған.
- Будың диффузия көрсеткіші SD > 100 м. Бұл құрылымның герметикалығын, оның беріктігін және ең аз жылу шығынын қамтамасыз етеді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік 12 ай.
- Үлдірдің қалыңдығы: 200 мкм.
- Тығыздығы 184 гр/м2.
- Орамның оңтайлы ауданы 75 м2.
- ФИНКА буының тосқауылы бойлық және көлденең бағытта бірдей физикалық және механикалық сипаттамаларға ие. Бұл бу бөгеттерін көлденең және тігінен орнатуға мүмкіндік береді.
- Үлдірдің ашық көгілдір түсінің арқасында қалаудың сапасын нақты бақылау.
- FINKA бу бөгетінің қартаюға төзімділігі жоғары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Негізі | Полиэтилен |
| Беті | Тегіс |
| Жеткізілетін материалдың пішіні | Орам |
| Ұзындығы | 47 м |
| Ені | 1.6 м |
| Қалыңдығы (мкм) | 200 |
| Қалыңдығы (мм) | 0.2 |
| Түсі | Көк |
| Арматуралау | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тығыздық | 184 г/м2 |
| Жыртылу жүктемесі (ұзындығы бойынша) | 200 Н/5 см |
| Жыртылу жүктемесі (ені бойынша) | 200 Н/5 см |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Орау | |
| Қаптаманың ені | 180 мм |
| Қаптаманың ұзындығы | 800 мм |
| Орамдағы мембрананың жалпы ауданы | 75 м2 |
| Қаптаманың салмағы | 14 кг |
- Бағасы: 43 260 ₸
- Қаптау тәсілі: Орам қосымша полиэтилен қаптамасына салынған, монтаждау жөніндегі нұсқаулықпен жабдықталған















