
Finka Premium Plus Mini ипотекасына арналған бу тосқауыл пленкасы, 36 м2, 200 мкм
- Бар
- Коды:FINPPMIN
21 596 ₸
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
Finka Mini ипотекасына арналған бу тосқауыл пленкасы
Finka Premium Plus – бастапқы және металлоценді полиэтилендерден жасалған көпқабатты соэкструзиялық үлдір. TryTon тапсырысы бойынша жасалған 200 мкм пленка. Кенептің ені 0,6 метр, орамның ықшамдылығы тасымалдау ыңғайлылығын арттырады, ультракүлгін сәулелердің тұрақтылығы 12 ай, қалыңдығы 200 мкм және тығыздығы 184 г/м2 будың енуінен максималды қорғанысқа қол жеткізуге мүмкіндік береді. - бу өткізгіштігі (Sd) >145 м, жоғары беріктігіне байланысты пленка бекіту кронштейндерінде жыртылмайды. Шатыр мен қабырғалардың бу тосқауылдары үшін, ішкі пайдалану үшін.
Finka premium plus Mini қаңқалы үй құрылысында ипотекалық несиелерді бумен бөгеу үшін арнайы жасалған.
Бойлық және көлденең бағытта бірдей физикалық-механикалық сипаттамаларға ие. Бұл бу бөгеттерін көлденең және тігінен орнатуға мүмкіндік береді. Үлдірдің ашық көгілдір түсінің арқасында қалаудың сапасын нақты бақылау.
Қартаюға төзімділігі жоғары.
Сызғышта барлығы 3 өлшем ұсынылған:
- Finka Premium Plus Mini (ипотекалық несиелер үшін) - өлшемі 0,6*60м, орамында 36м2
- Finka Premium Plus Midi - 1.6*47м, орамда 75м2 (жартылай жең 0.8м)
- Finka Premium Plus Maxi - 3.2*47м, орамда 150м2 (жартылай жең 1.6м)
Артықшылықтары:
- Бастапқы шикізаттан жасалған қауіпсіз өнім;
- SD>145 м құрылымның сақталуын қамтамасыз етеді және ылғалдың диффузиялық тасымалдануын шектейді;
- Ықшамдылық тасымалдау кезінде ыңғайлылықты арттырады;
- УК – 12 айға дейін тұрақты;
- Сенімділік қалыңдығы 200 мкм және тығыздығы 184 г\м2 қамтамасыз етіледі;
- Ашық көгілдір түс және фирмалық логотипті қолдану эстетикалық нәтиже алуға мүмкіндік береді;
- Мөлдірлік оқшаулаудағы бос орындарды/қателерді табуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Негізі | Полиэтилен |
| Беті | Тегіс |
| Жеткізілетін материалдың пішіні | Орам |
| Ұзындығы | 60 м |
| Ені | 0.6 м |
| Қалыңдығы (мкм) | 200 |
| Қалыңдығы (мм) | 0.2 |
| Түсі | Көк |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тығыздық | 184 г/м2 |
| Жыртылу жүктемесі (ұзындығы бойынша) | 200 Н/5 см |
| Жыртылу жүктемесі (ені бойынша) | 200 Н/5 см |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Орау | |
| Қаптаманың ені | 150 мм |
| Қаптаманың ұзындығы | 600 мм |
| Орамдағы мембрананың жалпы ауданы | 36 м2 |
| Қаптаманың салмағы | 7 кг |
- Бағасы: 21 596 ₸
- Қаптау тәсілі: Қосымша үлдірге оралған














