
Finka Premium Plus Maxi бастапқы шикізаттан жасалған бу бөгегіш үлдір, 150 м2, 200 мкм
- Бар
- Коды:FINPPMAX
85 234 ₸
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
Finka Premium Plus бу тосқауыл пленкасы
Finka Premium Plus Maxi бу бөгетіне арналған пленка бастапқы шикізаттан (полиэтилен) және металлоценді полиэтилендерден дайындалады. Maxi - желінің ең кең пленкасы (ені 3,2 метр), буындарды желімдеу үшін таспаны айтарлықтай үнемдейді. Ол айтарлықтай дәрежеде жылу оқшаулаудың ұзақ мерзімді функциясын сақтауға ықпал етеді, өйткені ол су буының объектінің ішкі кеңістігінен жылу оқшаулауына енуіне жол бермейді, бұл жылу оқшаулағыш қабаттарындағы судың конденсациясын азайтады. Сонымен қатар, бұл пленка шатыр жабындарын және басқа құрылымдарды жылуды жоғалтудан және ағып кетуден қорғайды, ішкі кеңістіктегі жылуды сақтайды және желдің жағымсыз әсерінен қорғайды.
Жоғары қысымды полиэтилендер LDPE және төмен қысымды полиэтилендер HDPE және металлоценді полиэтилендер қабаттарынан тұрады. Полиэтиленді бу бөгеттерінен жасалған нарықтағы ең берік және сенімді, баға/сапа қатынасы бойынша Қазақстан нарығындағы нөмірі1. Тұрақты қалыңдыққа ие, бірнеше қабаттарды біріктіреді.
Бұл бу тосқауылын өндіру үшін негіз ретінде скандинавиялық үй құрылысының тәжірибесі алынды. Дәл Солтүстік Еуропа елдерінде құрылыс нормаларына сәйкес қабырғалар мен шатырлардағы оқшаулауды ылғалдан қорғау үшін бу тосқауылының бұл түрін қолдану әдетке айналған.
FINKA Premium Plus бу тосқауылының құрамында үш бастапқы полиэтилен бар, олардың тығыздығы мен қасиеттері әртүрлі және пленкаға өте беріктік береді. Тұрақты қалыңдық та оңай шаруа емес, өйткені қалыңдығы 200 мкм пленка жеңін үрлеу әрбір жабдықтың күшін сақтай бермейді. Бұл жағдайда материалдың қалыңдығында +- 5% минималды ауытқуға қол жеткізілді.
Сызғышта барлығы 3 өлшем ұсынылған:
- Finka Premium Plus Mini (ипотекалық несиелер үшін) - өлшемі 0,6*60м, орамында 36м2
- Finka Premium Plus Midi - 1.6*47м, орамда 75м2 (жартылай жең 0.8м)
- Finka Premium Plus Maxi - 3.2*47м, орамда 150м2 (жартылай жең 1.6м)
Артықшылықтары:
- FINKA LDPE 15803-020 (өнімнің сапасы мен қауіпсіздігі) бастапқы полиэтиленінен жасалған.
- Будың диффузия көрсеткіші SD > 100 м. Бұл құрылымның герметикалығын, оның беріктігін және ең аз жылу шығынын қамтамасыз етеді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік 12 ай.
- Үлдірдің қалыңдығы 200 мкм.
- Тығыздығы 184 гр/м2.
- Орамның оңтайлы ауданы 150 м2.
- ФИНКА буының тосқауылы бойлық және көлденең бағытта бірдей физикалық және механикалық сипаттамаларға ие. Бұл бу бөгеттерін көлденең және тігінен орнатуға мүмкіндік береді.
- Үлдірдің ашық көгілдір түсінің арқасында қалаудың сапасын нақты бақылау.
- FINKA бу бөгетінің қартаюға төзімділігі жоғары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Негізі | Полиэтилен |
| Беті | Тегіс |
| Жеткізілетін материалдың пішіні | Орам |
| Ұзындығы | 47 м |
| Ені | 3.2 м |
| Қалыңдығы (мкм) | 200 |
| Қалыңдығы (мм) | 0.2 |
| Түсі | Көк |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тығыздық | 184 г/м2 |
| Жыртылу жүктемесі (ұзындығы бойынша) | 200 Н/5 см |
| Жыртылу жүктемесі (ені бойынша) | 200 Н/5 см |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Орау | |
| Қаптаманың ені | 170 мм |
| Қаптаманың ұзындығы | 1600 мм |
| Орамдағы мембрананың жалпы ауданы | 150 м2 |
| Қаптаманың салмағы | 28 кг |
- Бағасы: 85 234 ₸
- Қаптау тәсілі: Қосымша үлдірге оралған.











