
Finka Optima шатыры мен қасбетіне арналған супер диффузиялық үш қабатты мембрана, 120 гр/м2, 75м2
- Бар
- Коды:FINO120
47 332 ₸
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
Finka Optima шатыры мен қасбетіне арналған диффузиялық мембрана
Finka Optima 120 шатырға (шатырға) және желдетілетін қасбеттерге арналған диффузиялық мембрана, сыртқы қолдануға арналған. Оптима барлық жағынан оңтайлы, жоғары тығыздықтың, жақсы диффузияның (су буын шығару қабілеті) және барабар құнның үйлесімі - Қазақстандағы құрылыс нысандарында қолдану үшін мембрананы идеалды етеді.
Мембрана ауа саңылауын жасауды қажет етпей, оқшаулауға тікелей орнатылады. Германияда өндірілген функционалды (тыныс алатын) қабаттың және бастапқы тоқыма емес полипропиленнен жасалған сыртқы қабаттардың берік 3 қабатты комбинациясынан тұрады. Қабаттарды ультрадыбыспен (Ultrasonic) желімдеудің заманауи технологиясы бойынша өндірілген, ол барынша диффузиялық қасиеттерге, беріктікке және беріктікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Тығыздығы 130 г/м2 және ультракүлгін сәулелерден қорғау 120 күн бойы үстіңгі жабынсыз болуға мүмкіндік береді. Жоғары бу өткізгіштігі және конденсатқа қарсы қорғаныс қабаты шатыр астындағы кеңістік пен оқшаулағыштан барлық артық ылғалды кетіреді. Жоғары температураға шыдайды, бұл металл жабындар үшін өте маңызды.
Артықшылықтары:
- Көлбеу шатырлар мен желдетілетін қасбеттер үшін өте қолайлы.
- Үш қабат: үстіңгі жағы көк түсті, ультракүлгін сәулелерден және атмосфералық жауын-шашыннан қорғайтын сұр логотипі бар, ортасы функционалды қабат, ол Германияда максималды диффузиялық қасиеті SD - 0,04 м, төменгі жағы конденсатқа қарсы қорғаныс қабатымен жасалған.
- Қабаттар ультрадыбыспен (Ultrasonic) желімделген. Бұл сенімді!
- Оңтайлы тығыздық 130 г/м2 және бағасы.
Техникалық сипаттамалар:
Материал - үш қабатты полипропилен.
Рулонның ұзындығы - 50 м.
Рулонның ені - 1,5 м.
Ауданы – 75 м2.
Sd - мәні - 0,04 м.
Тығыздығы - 130 г / м2.
Үзілу жүктемесінің максималды беріктік шегі - бойлық / көлденең 270/160 Н.
Максималды созылу күші кезіндегі салыстырмалы созылу - бойлық / көлденең 75/105%.
Үзілуге төзімділік - бойлық / көлденең - 290/173 Н.
Үзілуге төзімділік (диаметрі 2,5 мм шегемен сынау) - Н 56.
УК-ға төзімділік - 120 күн.
Гидрооқшаулау - W1 сыныбы.
Жанғыштық - Е класы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Optima |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану түрі | Сыртқы жұмыстарға арналған |
| Материалдың қызметі | Шатыр үшін, Қасбеттерге арналған |
| Негізі | Мембрана |
| Жоғарғы жабын | Полипропилен |
| Төменгі төсем | Полипропилен |
| Мембрана материалы | Полипропилен |
| Беті | Профильденген |
| Жеткізілетін материалдың пішіні | Орам |
| Ұзындығы | 50 м |
| Ені | 1.5 м |
| Түсі | Көк |
| Арматуралау | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тығыздық | 120 г/м2 |
| Жыртылу жүктемесі (ұзындығы бойынша) | 217 Н/5 см |
| Жыртылу жүктемесі (ені бойынша) | 145 Н/5 см |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Орау | |
| Қаптаманың ені | 170 мм |
| Қаптаманың ұзындығы | 1600 мм |
| Орамдағы мембрананың жалпы ауданы | 75 м2 |
| Қаптаманың салмағы | 10 кг |
- Бағасы: 47 332 ₸








