
Finka Classic XL бастапқы шикізаттан жасалған бу бөгегіш үлдір, орамы 100 м2, қалыңдығы 150 мкм
- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:FINCLXL
Жіберу 09 сәуір 202644 411 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (700) 698-74-37
Владимир
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Finka Classic бу бөгегіш пленкасы
Finka Classic XL 150 пленкасы шатырдың, қабырғалардың, төбелердің бу тосқауылына арналған. Үй-жай ішінде қолданылады. Классик - бастапқы және металлоценді полиэтилендерден жасалған көп қабатты коэкструзиялық үлдір. Жеткізуге ыңғайлы болу үшін пленка екіге бүктелген, осылайша өлшемі мен қаптамасы оңтайландырылған.
- Төсемнің ені 2,4 м.
- УК—тұрақтылығы 12 ай.
- Қалыңдығы 150 мкм және жоғары тығыздығы 140 гр/м2 будың енуінен максималды қорғанысқа қол жеткізуге мүмкіндік береді — бу өткізгіштігі (Sd) > 100 м.
- Беріктігінің жоғары болуына байланысты пленка бекіту кронштейндерінде жыртылмайды.
- Ашық жасыл түс және фирмалық логотипті қолдану эстетикалық нәтиже алуға мүмкіндік береді.
- Қолмен
Өлшем: 2.4м* 41.7м = 100м2 орамда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Негізі | Полиэтилен |
| Беті | Тегіс |
| Жеткізілетін материалдың пішіні | Орам |
| Ұзындығы | 41.7 м |
| Ені | 2.4 м |
| Қалыңдығы (мкм) | 150 |
| Қалыңдығы (мм) | 0.15 |
| Түсі | Жасыл |
| Арматуралау | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тығыздық | 140 г/м2 |
| Жыртылу жүктемесі (ұзындығы бойынша) | 150 Н/5 см |
| Жыртылу жүктемесі (ені бойынша) | 150 Н/5 см |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Орау | |
| Қаптаманың ені | 180 мм |
| Қаптаманың ұзындығы | 1200 мм |
| Орамдағы мембрананың жалпы ауданы | 100 м2 |
| Қаптаманың салмағы | 15 кг |
- Бағасы: 44 411 ₸
- Қаптау тәсілі: Орам қосымша полиэтилен қаптамасына салынған, монтаждау жөніндегі нұсқаулықпен жабдықталған





