
Қасбеттік сылақ торы Profigips PROFI 2000, 160 гр/м2, 50м2
- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:PGSP2000-50
Жіберу 16 сәуір 202627 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету+7 (700) 698-74-37
Владимир
- +7 (700) 458-90-88Мария
- +7 (771) 856-19-31Отдел продаж
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік сілтіге төзімді Profigips Profi 2000 шыны торы ылғал оқшаулау жүйесіндегі сылақ қосылыстарын нығайтуға, сондай-ақ жертөле едендерінің механикалық беріктігін арттыруға арналған. Арматуралық қасбеттік тор Profi 200 - бұл тығыздығы 160 г/м2 және тор өлшемі 5х5 мм шыны талшықты жіптерден жасалған тор. Сылақ жұмыстарын жүргізу барысында төбелер мен қабырғалардағы жарықтардың, гидрооқшаулағыш арматураның, қабырғаларды арматуралаудың алдын алу үшін қолданылады. "Профигипс" шыны торының басты артықшылығы: сілтілікке төзімділік, қабырға жабынының механикалық беріктігін арттыру.
Шыны торлар сілтілікке төзімділік беру үшін арнайы ерітіндімен сіңдірілген және "дымқыл типтегі" қасбеттік жүйелердегі сылақ қосылыстарын нығайту үшін қолданылады. Шыны торлар тығыздығына, ұяшықтардың өлшеміне және полимерлі сіңдіру түріне байланысты әртүрлі сипаттамаларға ие және құрылыс конструкцияларының сыртқы және ішкі беттерін нығайту үшін және сыртқы сылақ қабаттары бар қасбеттік жылу оқшаулағыш композиттік жүйелерде қолданылады.
Сыртқы жұқа қабаты бар қасбеттік жүйелердегі декор бөлшектеріне сылақ немесе шпаклевка қосылыстарын нығайту үшін.
ҚОЛДАНУ:
- Арматуралық қабатты құру
- Жарылудың алдын алу, жарықтардың таралуын болдырмау
- Ерітіндінің ғимараттың негізгі құрылымымен жақсы байланысын қамтамасыз ету
- Су негізіндегі ерітінділерді ылғалдылығы төмен беттерге, мысалы, көбікті сылау мүмкіндігін қамтамасыз ету
- Жылытқышты сыртқы әсерлерден (күн сәулесінен, ылғалдан, механикалық әсерлерден және т.б.) қорғайтын қорғаныс қабатын құру.
| Салмақ | 7.2 кг |
|---|---|
| Өлшемдері | 1000 × 100 × 100 мм |
| Рулон өлшемдері |
100см/⌀15см |
| Үзілмелі жүктеме |
2000/ 2000 Н/5см |
| Ұяшық өлшемі |
5х5 мм |
| Тордың тығыздығы |
160 г/м2 |
| Өндіруші |
ProfiGips |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Profigips |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Тор түрі | Қасбет |
| Материал | Шыны талшық |
| Қамту | Полимерлі |
| Түсі | Ақ |
| Тығыздық | 160 г/м2 |
| Ұяшық өлшемі | 5 мм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Ені | 1 м |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 27 000 ₸



